Laiks apbalvot plakātu konkursa dalībniekus!

Lattelecom Rīgas Maratons ir īpašs notikums visiem skrējējiem, bet šogad centāmies iesaistīt arī līdzjutējus aicinot piedalīties plakātu konkursā!
Esam saskaitījuši 13 dalībiekus un paldies Jums visiem 13! Jūsu atbalsts mums ļoti noderēja un visi tiksiet pie balvām! Sākotnēji bijām paredzējuši 12 balvas, bet, protams, būsim jauki, neapbižosim nevienu!

Skatītāju balva!

Daudzi skrējēji pamanīja ļoti aktīvu cilvēku maskā, kas jau no paša rīta bija uz Vanšu tilta un atbalstīja skrējējus! Domājam, ka nav nekāds noslēpums, ka tas bija Matisons Runner’s Club vadītājs Aigars Matisons, kas kopā ar komandu atbalstīja gan sava kluba pārstāvjus, gan mūs visus pārējos! Matisons Runner’s Club aktivitāte ir arī izpelnījusies jūsu novērtējumu un, ar vislielāko atzinību mūsu Facebook balsošanā, Aigars Matisons ar komandu ir godam izcīnījuši jaunu, lielisku Polar M430 pulsometru, kas noteikti palīdzēs kluba dalībniekiem treniņu procesā! Apsveicam!

plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Vislielāko atzinību Facebook vērtēšanā godam nopelnīja Matisons Runner’s Club komanda ar Aigaru Matisonu priekšgalā!

Polar balva

Mūsu partneris Polar, kas tik nesavtīgi ir atvēlējis balvas šim plakātu konkursam arī tika aicināts novērtēt plakātus un Polar pārstāvji ļoti atzinīgi novērtēja jaunās paaudzes iesaistīšanos. Pie jauna Polar M430 tiek instagram konta @mr_flyingfox īpašnieks, viens no labākajiem orientieristiem un taku skrējējiem Latvijā – Jānis Kūms! Apsveicam!

plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Polar ar savu komentāru apstiprina savu favorītu plakātu konkursā!

Lattelecom Rīgas Maratons balva

“Aplīša sarunā” Aigars Nords sacīja, ka vienīgais, kas mums Lattelecom Rīgas Maratonā pietrūkst ir skatītāju atbalsts. Un Lattelecom Rīgas Maratons savu balsi atdod par meitenēm, kas nākušas atbalstīt savu skrienošo tēti, tādēļ ka tieši šādi mēs varam panākt, ka cilvēki atbalsta skrējējus – mēs, paši skrējēji, varam aicināt savus draugus, radus, vecākus un it īpāši bērnus nāk un just līdzi, iemācot jaunajai paaudzei, ka pilsētas maratons ir svētki visai pilsētai, ne tikai skrējējiem. Meitenes, apsveicam!

plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Mans Pirmais Maratons programmas dalībnieka Armanda Simsona (Armand, apsveicam ar finišu!) meitenes godam nopelnījušas balvu!

Ar pulsometriem viss vēl nebeidzas, jo mums ir ļoti labas balvas no Ice Power, Nathan un Incrediwear! Incrediwear balvas vislabāk noderēs tiem līdzjutējiem, kuri nevarēja paši startēt traumu dēļ, tāpat Ice Power palīdzēs sāpošiem locekļiem, savukārt Nathan balvas šajā ļoti karstajā laikā palīdzēs uzņemt vajadzīgo daudzumu šķidruma!

Dāvanas no Ice Power un dāvanu kartes no Incrediwear dāvināsim @ilzzuks78, Zigmunda atbalstītājam, @drglv un čaļiem, kuri atbalstīja maratonistus vistālākajā un vienmuļākajā trases posmā! Paldies Jums!

plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Paldies Ilzei un pārējiem Adidas Runners par lielisko atbalstu!
plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Ar šādu atbalstu Zigmunds noteikti tika līdz finišam ātrāk!
plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Frizūra, t-krekls – viss kā vajag. Mats matā! Mums ļoti patika šis plakāts! :)
plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Šie puiši atbalstīja maratonistus trases visklusākajā posmā! Paldies jums par to!

Dāvanas no Nathan dāvināsim @indraklavina, @kzukova un @ieva_kark:

plakātu konkurss | pulsometrs.lv
EDGAR! Izstāsti mums, kas tur īsti rakstīts? :)
plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Kompānijā vienmēr jautrāk, arī skrējējus atbalstot!
plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Prieks par veselu ģimeni un mazajiem atbalstītājiem!

Veicināšanas balvas dāvināsim @iamkramina, @lolitalinde un @ tipiskais

plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Atbalstam RŪ!
plakātu konkurss | pulsometrs.lv
Lolita ar plakātu “Ja Tu tici sev, Tu to vari!”
plakātu konkurss | pulsometrs.lv
@tipiskais ar tipiski sev dīvainu humora izjūtu

Paldies dalībniekiem!

Paldies visiem dalībniekiem! Jūs visi esat godam nopelnījuši balvas, kaut gan mēs labi zinām, ka galvenā balva bija pati dalība un prieks būt daļai no lielajiem skriešanas svētkiem! Nākamgad piedalieties atkal un aiciniet būt aktīvus arī draugus, radus, vecākus un bērnus!

Par balvu saņemšanu lūdzu sazinieties [email protected] vai 29904777, vai vienkārši nāciet ciemos uz Barons Kvartāls, Cēsu ielā 31, k2. Tiekamies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *